שלום,

שמי נעמה חייט, תושבת באר שבע, נשואה ואם לשתיים. בהכשרתי עו"ס ופסיכותרפיסטית. בוגרת אוניברסיטת בן גוריון בנגב. תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בעבודה סוציאלית ולימודי פסיכותרפיה. העבודה עם אנשים והשותפות למסע ההתמודדות שלהם, הינם ערכי היסוד המעניקים משמעות לעבודתי. לאחר שנים של עבודה בתחום שירותי הבריאות, תחילה כאחות ובהמשך כעו"ס, פיתחתי התמחות בעבודה עם חולים, מחלימים ומשפחותיהם על כל רצף, ההתמודדות עם נכויות / מחלה כרונית / מחלה מסכנת חיים. היכרותי הרחבה בתחום הבריאות הניסיון הרב שרכשתי מאפשרים לי לשקף לחולה ולמשפחתו את מצבו הנפשי, תוך התייחסות להיבטים פיזיים וכך להתאים את הטיפול הנפשי עבור כל מטופל. תהליך הטיפול הרגשי לצד התהליכים הרפואיים, מסייע לחולים ולמשפחותיהם להתמודד עם מצבם הרגיש, ומאפשר להם לעבד אותו בדרך ליצירת השינוי ושיפור תחושת הרווחה הכללית.

ניסיוני מלמד אותי שהחיבור בין הגוף לנפש וההבנה של המצב הקיים על כל השלכותיו, מסייעים לאדם בהתמודדות בחיי היום יום וניהול המחלה ואף משפרים איכות חיים ותהליכי קבלה והשלמה.

מחלה קשה, נכויות, פגיעה טראומטית, אובדן ושכול ומצבים נפשיים נוספים (כגון : מתח, חרדה, דיכאון); מזמנים התמודדות עם מחשבות, שאלות, תהיות ורגשות רבים. אתם לא חייבים לעבור את זה לבד. אני כאן בשבילכם !

אני מאמינה

אני מאמינה בבניית קשר טיפולי מסייע ומקדם את רווחת האדם, מושתת אמון, פתיחות וחיבור רגשי. אני משלבת בעבודתי אלמנטים מגישות שונות לצורך התאמת טיפול נפשי לכל פונה באופן אישי.

מזמינה אתכם ליצור קשר ולצאת למסע...

ברגשי הערכה,

נעמה.

מעבר לוואטסאפ
השאירו לי הודעה בוואטסאפ
שלום
איך נוכל לעזור לך?